Reklama
Start Obiekty hotelowe Olsztynek: Ośrodek wypoczynkowy Kormoran na sprzedaż
Reklama
Reklama

Newsletter - bądź na bieżąco!


Designed by:
Olsztynek: Ośrodek wypoczynkowy Kormoran na sprzedaż Dodaj do Facebook`a PDF Drukuj Email
czwartek, 21 czerwca 2012 13:40
Powiat olsztyński przejął od skarbu państwa półwysep Lalka nad jeziorem Łańskim z dawnym rządowym ośrodkiem wypoczynkowym Kormoran. Nieruchomość zostanie wystawiona na przetarg - poinformowało w środę starostwo w Olsztynie.


Jak powiedział Jacek Niedźwiecki z olsztyńskiego starostwa, zabiegi o przejęcie nieruchomości o powierzchni 15,87 ha, pozostającej dotychczas w zarządzie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, trwały ponad rok. Ministerstwo skarbu od 2010 r. wystawiało półwysep Lalka w przetargach. Po kilku nieudanych próbach sprzedaży tzw. trwały zarząd nad ośrodkiem został wygaszony. Wojewoda warmińsko-mazurski Marian Podziewski w imieniu skarbu państwa przekazał ośrodek w formie darowizny powiatowi olsztyńskiemu.

Samorząd zapowiedział powtórną wycenę nieruchomości i ogłoszenie jesienią przetargu na jej sprzedaż. Uzyskane w ten sposób środki zamierza przeznaczyć na inwestycje w poprawę stanu bezpieczeństwa w powiecie i rozbudowę bazy sportowej szkół zawodowych.

Na przejętym przez powiat półwyspie znajduje się ośrodek wypoczynkowy Kormoran z budynkiem o 17 pokojach i dwoma domkami jednorodzinnymi, stajnią na pięć koni, wozownią i zabudowaniami gospodarczymi. W ośrodku jest niewielki basen i kuchnia z częścią restauracyjną.


źródło: propertynews.pl


 
Proszę zarejestruj się by móc dodawać komentarze do tego artykułu.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Ostatnio dodane:
Dostawcy:
Produkty:
Obiekty:
Posty na forum:
O: Przechowywanie wina
agamemnon91 09-12-16 15:29
Przechowywanie wina
agamemnon91 08-12-16 10:31
O:Otwarcie restauracji
marysia35 05-12-16 08:45
kupić paszport, prawo jazdy (steve...
ma saa 01-11-16 06:37
O:Wyposażać samemu czy przez firmę?
Ewa Malinowska 28-10-16 10:40
Regulamin | Marketing |Kontakt

biuro rachunkowe wrocław